خرید دستکش لاتکس رنگی ارزان بصورت عمده

  • خرید دستکش لاتکس رنگی و دستکش جراحی مکستر در نمایندگی های دستکش پزشکی چه مقدار است؟
  • آیا دستکش لاتکس شیشه ای همان دستکش وینیل است؟
  • تفاوت قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت و قیمت دستکش وینیل چه قدر است؟
  • تعرفه imed برای قیمت دستکش بیمارستانی به چه صورت محاسبه می شود؟

خرید دستکش لاتکس رنگی با قیمت ارزان بصورت عمده در سراسر ایران از چه طریق قابل انجام است؟ دستکش های لاتکس رنگی در چه رنگ هایی تولید می شوند؟ آیا برندهای ایرانی مانند حریر، رویال و رزمریم دستکش لاتکس رنگی تولید می کنند؟ و انواع پودری و بدون پودر آن وجود دارد؟

قیمت دستکش لاتکس اپی پرفکت

دستکش لاتکس اپی پرفکت بدون پودر اولین دستکش معاینه بدون پودر تولیدی در ایران و به جرات در خاورمیانه است که بدلیل نداشتن پودر در جراحی های حساس مانند چشم، گوش و حلق و بینی، مغز و اعصاب به صورت چشمگیری استفاده می گردد. از طریق نمایندگی های دستکش اپی پرفکت می توان از قیمت دستکش لاتکس حریر و به طور کل قیمت دستکشهای اپی پرفکت مطلع شد.

دستکش وینیل op perfect یکی دیگر از تولیدات این شرکت است که در زیر به برخی از ویژگیها و کاربرهای این محصول اشاره می کنیم:

  • برای مشاغلی که نیاز به تعویض مداوم دستکش وینیل است مانند مشاغل مرتبط با پزشکی کاربرد فراوان دارد.
  • تعویض دستکش وینیل به دلیل اینکه آزادانه دردست قرار میگیرد به آسانی صورت می گیرد.
  • از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه است.

 

قیمت دستکش وینیل

دستکش های وینیل قابلیت کشش و تطبیق پذیری بالایی دارند که باعث می شود در مقابل کشش، ساییدگی و پارگی عمومی مقاومت کنند. از آنها می توان برای کارهای بهداشتی و محافظت دست در برابر آلودگی استفاده کرد.اینها توضیح مختصری درباره مشخصات دستکش وینیل می باشد.
بیشتر بخوانید: دستکش لاتکس رنگی

البته ناگفته نماند دستکش نیتریل مقاومت بالاتری نسبت به دستکش یکبار مصرف وینیل دارد که هر کدام از آنها با توجه کاربردشان ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارند. یکی از روشهای خرید اینترنتی دستکش وینیل مراجعه به سایت نمایندگی مرکزی دستکش پزشکی است.

دستکش جراحی مکستر

دستکش‌های جراحی از لاستیک طبیعی ساخته شدند که حس لمس کردن را به بهترین نحو فراهم ساخته و از حساسیت بالایی برخوردار می‌باشد. لاتکس باعث ایجاد کشسانی بیشتر می‌شود. این بدین معناست که ایجاد چنین کشسانی می‌تواند باعث آسان پوشیده شدن دستکش توسط فرد شود.

لاتکس طبیعی موجود در این دستکشها دارای آنتی‌ژنی است که می‌تواند در برخی از افراد سبب واکنش‌های آلرژیک گردد. هرچند که امروزه این دستکشها را از موادی مانند پلی سوپرین می سازند که حساسیت کمتری برای افراد ایجاد می کند.

مراکز جراحی برای تهیه انواع دستکش ها می توانند به راحتی خرید اینترنتی دستکش جراحی را انجام دهند. این سیستم از سوی نمایندگی فروش دستکش جراحی طراحی شده تا مراکز درمانی و مشاغل دیگر بتوانند خرید عمده خود را به سهولت انجام دهند.

آیا دستکش لاتکس رنگی وجود دارد؟

آنچه که در ایران به عنوان دستکش لاتکس رنگی شناخته می شود، در واقع لاتکس نیست و دستکش های پزشکی رنگی از ماده ای غیر از لاتکس ساخته می شودند. این دستکش ها که در حوزه های مختلف پزشکی، صنایع غذایی، سالن های زیبایی و غیره به کار می رود ساخته شده از نیتریل هستند که با نام دستکش نیتریل ارائه می شود.

بروز برخی از واکنش های آلرژیک به لاتکس موجب شد تا تولیدکنندگان دستکش های پزشکی از مواد دیگری نیز در ساخت دستکش ها استفاده کنند. این مواد اولیه شامل نیتریل، وینیل و نئوپرن هستند که در ساخت دستکش های پزشکی کاربرد دارند.

[box type=”warning” align=”alignright” class=”” width=””]بایستی توجه داشت که دستکش های لاتکس و وینیل رنگی نیستند و برای ساخت دستکش های جراحی از نیتریل، لاتکس و نئوپرن استفاده می شود.[/box]

خرید دستکش لاتکس رنگی ارزان بصورت عمده

همانگونه که در بالا شرح داده شده آنچه که در بازار ایران بعنوان دستکش لاتکس رنگی شناخته می شود در واقع دستکش نیتریل است. از سوی دیگر شناخت کافی نیز در مورد دستکش های نئوپرن وجود ندارد. با این حال، دستکش های نیتریل رنگی هم در ایران تولید می شود و بصورت کالای وارداتی در بازار عرضه می شود.
بیشتر بخوانید: دستکش لاتکس اپی پرفکت

خرید منظم و با حجم بالا از واردکنندگان و تولیدکنندگان موجب می شود تا کالایی ارزان تر خریداری شود. این گونه قیمت ها عمدتاً برای نمایندگی ها یا شرکت های پخش بزرگ رقم می خورد.

بازرگانی رزمد با در اختیار داشتن، بیشترین تنوع در برندهای دستکش پزشکی این امکان را فراهم آورده تا مراکز درمانی و فروشگاه های تجهیزات پزشکی بتوانند با کمترین قیمت ممکن خرید های خود را انجام دهند.[/box]

دستکش های پزشکی و رنگ های آنها

دستکش های پزشکی نیتریل و نئوپرن با رنگ های متنوعی تولید می شوند که بسته مراکز مورد استفاده رنگ ها کاربرد پیدا می کنند. مثلا در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی بیشتر از رنگ مشکی استفاده می شود. در مراکز فیزیوتراپی از رنگ های سبز و آبی نیز استفاده می کنند.

شما می توانید برای دریافت لیست قیمت و سفارش اقلام مورد نیاز خود با واحد فروش ما تماس بگیرید.